Vi som jobbar här!

Välkomna! Det här är våran dedikerade personal.

Leif Hestergård

Leif Hestergård

VD, Försäljning

Tel: 036-39 66 99
Mobil: 070-568 06 30
Mail: leif@sagspecialisten.se

Dennis Précenth

Dennis Précenth

Försäljning

Tel: 036 39 66 98
Mobil: 070-322 16 81
Mail: dennis@sagspecialisten.se

Adam Hestergård

Adam Hestergård

Försäljning

Tel: 036-39 66 93
Mobil: 070-94 93 907
Mail: adam@sagspecialisten.se

Agneta Hellström

Agneta Hellström

Försäljning och ekonomi

Tel: 036-39 66 96
Mobil: 070-926 91 90
Mail: agneta@sagspecialisten.se

Isak Hestergård

Isak Hestergård

Reservdelar

Tel: 036-39 66 91
Mobil: 070-894 55 69
Mail: isak@sagspecialisten.se

Petter Brusbäck

Petter Brusbäck

Reservdelar

Tel: 036-39 66 92
Mobil: 073-571 57 11
Mail: petter@sagspecialisten.se

Louise Sjöström

Louise Sjöström

Ekonomi

Tel: 036-39-66-94
Mail: louise@sagspecialisten.se

Jason Strang

Jason Strang

Servicetekniker

Mobil: 070-234 11 06
Mail: jason@sagspecialisten.se

Joakim Carlsson

Joakim Carlsson

Servicetekniker

Mobil: 073-640 64 00
Mail: joakim@sagspecialisten.se

Jörgen Gunnarsson

Jörgen Gunnarsson

Servicetekniker

Mobil: 076-517 36 00
Mail: jorgen@sagspecialisten.se

Madelene Hyltse

Madelene Hyltse

Ekonomi

Tel: 036 39 66 94
Mail: madelene@sagspecialisten.se

Joakim Gustavsson

Joakim Gustavsson

Servicetekniker, Extern resurs

Mobil: 070-578 18 03

Johnny Blom

Johnny Blom

Servicetekniker, Extern resurs

Mobil: 070-579 83 08